אודות

מרכז הנדל"ן הוא גוף התוכן המוביל של ענף הנדל"ן בישראל, אשר מרכז את כל התוכן המקצועי הרלוונטי והעדכני ביותר, במגוון פלטפורמות: אתר אינטרנט, הכשרות מקצועיות וכנסים בעולם הנדל"ן הישראלי.

בקמפוס של מרכז הנדל"ן נערכים קורסים, השתלמויות והכשרות בכל תחומי הנדל"ן, והוא מיועד לאנשי נדל"ן ובעלי מקצועות חופפים לתחום.

הכנסים המקצועיים הנערכים ביוזמת המרכז הם חלק מהאירועים המרכזיים ביותר הנערכים בכל שנה ומיועדים לאנשי מקצוע, יזמים, נציגי רשויות, עורכי דין וכד'. פסגת הנדל"ן, בהפקת המרכז לנדל"ן, הוא האירוע המקצועי המשמעותי ביותר של ענף הנדל"ן, אשר מושך אליו את הגורמים החשובים ביותר במשק.

אתר האינטרנט של המרכז לנדל"ן, בהובלת דרור מרמור, מציע את כל החדשות העדכונים של ענף הנדל"ן, לצד ניתוחי עומק ומאמרי דעה של מומחים בתחומם. כל הכתבות העדכניות מהאתר זמינות לקריאה גם באפליקציה הייעודית והנוחה של מרכז הנדל"ן. האתר של מרכז הנדל"ן הוא פלטפורמת האונליין היחידה בישראל אשר חיה ונושמת נדל"ן - והוא נותן ערך מוסף מקצועי לאלפי מבקרים בכל חודש.

בנוסף, מרכז הנדל"ן מוביל מספר פעילויות תוכן משמעותיות המהוות בסיס ידע חשוב לכל הגורמים בענף, כגון 'המדד להתחדשות עירונית', המדרג את החברות המובילות בפינוי-בינוי ותמ"א 38 בישראל. המרכז הוביל בשנים האחרונות פעילויות נרחבות בשיתוף גופי תוכן מובילים, ביניהם ידיעות אחרונות ואתר וואלה!

מרכז הנדל"ן גאה לקחת חלק בלתי נפרד מההתפתחות של ענף הנדל"ן בישראל, ולהיות אחד הגורמים המשפיעים באופן רוחבי על כל השחקנים בקהילת הנדל"ן המקומית: מחברות הבנייה, היזמים, ספקי השירותים, הרשויות והרגולטורים ועד לקוחות הקצה.